Sezóna 2023

Plánujete realizaci na vaší zahradě?

Pokud hledáte spolehlivého dodavatele, jste na správném místě. Rádi vám poradíme nebo navrhneme ideální řešení.

Výroba i montáž na klíč

Zaměření, konzultace, vizualizace a cenová nabídka

Prostor vám pečlivě zaměříme, poradíme a sestavíme si první náhled výrobku. Na email vám zašleme zpracovanou vizualizaci i plánek pro případné přípravy s cenovou nabídkou.

Tato služba je u nás individuálně hrazená dle vzdálenosti a předpokládané náročnosti. Tuto částku vám odečteme z konečného doplatku po řádném předání díla.

Nabízíme i výrobu větracích oken, dveří, zábradlí a dalšího vybavení do zahradního domku a jiných staveb. Samozřejmostí je i montáž vámi zakoupených výrobků a vybavení.

Výroba

Zabýváme se výrobou teras, přístřešků, pergol, zahradních domků a jiných menších staveb. Všechny produkty jsou vyráběny na zakázku z vámi zvoleného materiálu a jakosti.

Naše služby jsou pro vás bez starostí. Vše zajistíme my. Od dodání materiálu, převozu, složení, zpracování, montáže až po úklid.

Montáž

Dodáváme i samostatnou montáž zakoupených výrobků. Stačí nám zaslat odkaz na stránky dodavatele, kde jste zakoupili výrobek. Pro získání cenové nabídky prosím využijte kontaktní email nebo telefonní číslo uvedené ve spodu stránky. Nezapomeňte uvést adresu, poslat odkaz na zakoupený produkt a požadovaný termín.

Zde se můžete podívat na některé naše realizace:

Demontáž staré terasy a montáž nové WPC na plastové terče s hliníkovými nosníky.
Montáž hliníkového přístřešku
Jednoduché zastřešení terasy
Podbití domu OSB
Výměna polykarbonátu na zimní zahradě.

Výroba a montáž zastřešení.

Podbití dvou identických domů.
Výroba dřevníku na zakázku.

Kontaktujte nás: info@montaze-smotlacha.cz × +420 731 160 274