Vestavěné kuchyně

Jak to vlastně probíhá?

Sejdeme se v místě plánované kuchyně a prostor si společně projdeme. Zaměříme prostor a všechny možné překážky a instalace. Vytvoříme (pokud zatím nemáte) první návrh kuchyně – Dekory materiálů, pozice skříněk apod.. Poté vám na email zašleme vizualizaci kuchyně společně s cenovou nabídkou. Přehledně rozepsanou, abyste měli přehled o jednotlivých cenách komponentů a mohli si případně upravit cenu kuchyně dle vašeho rozpočtu.

Další krok po schválení návrhu je připravit veškeré instalace (pokud se mění pozice spotřebičů ve stávající kuchyni nebo zatím nejsou připraveny vůbec). Instalační plán je součástí dokumentace, kterou od nás po stvrzení objednávky obdržíte. Tu pouze předáte řemeslníkům.

Ukázka instalačního plánu.

Realizace samotné kuchyně je už poslední krok k vaší nové kuchyni. Korpusy máme již složené a pracovní desky připravené z výroby. To je pro vás další plus, protože se bude méně prášit. Veškeré úpravy a vrtání jsou prováděny profesionálním nářadím v kombinaci s výkonným vysavačem.

Vyjdeme vstříc vašim požadavkům.

Vestavěná kuchyně nemusí nutně znamenat drahá.

Vyrobíme Vám vestavěnou kuchyň do nájemního bytu i do vašeho domova. Vše se odvíjí od vybraných materiálů a vybavení korpusů. Při zaměření si vše ujasníme a my sestavíme kuchyň dle vašich přání.

Naše kuchyně vyrábíme v Praze. Většina firem pouze konfiguruje kuchyně v plánovači a poté se vyrobí v zahraničí. A proto v případě doobjednávky nebo špatně dodaného zboží vše trvá v řádu 8 týdnů.

Jaké kování používáme?

Všechny naše výrobky jsou vybaveny závěsy (panty),výsuvy a výklopy s tlumeným dotahem. Všechny výsuvy jsou ložiskové.

,,Název Blum znamená inovativní výrobky, vysoce angažované spolupracovníky a vynikající postavení na mezinárodních trzích. Dne 1. března 1952 založil pan Julius Blum svůj závod a vyrobil své první ozuby, instalované na koňských podkovách – ochranu pro koně před sklouznutím. Dnes patříme k výrobcům nábytkového kování, kteří zaujímají celosvětově na trzích vedoucí postavení.

Používáme výsuvy Antaro a Movento.

Antaro dodáváme ve 2 barvách – Bílá a Šedá.

Movento – Skryté výsuvy pro celodřevěné zásuvky pro levnější varianty kuchyní. Zde vyrobíme korpus šuplíku dle vašeho výběru.

Obě varianty výsuvů jsou v tlumeným dotahem. /kromě TIP-ON/.

Vaší kuchyň vybavíme nejrůznějšími vychytávkami

Kontakt:

Pavel Smotlacha

+420 731 160 274

Info@montaze-smotlacha.cz